Uncategorized

Університет для талановитих студентів, а не дітей заможних батьків

Ми в AISU твердо переконані, що вартість навчання не повинна обмежувати можливості І прагнення жодного студента. AISU- унікальний університет, де отримати освіту світового рівня зможуть талановиті представники різних верств населення.

З цією метою Існуватиме значний фонд фінансової допомоги, яким зможуть скористатися наші студенти. Ми докладаємо максимум зусиль, щоби висококласна освіта, яку пропонує AISU, була доступною для студентів, які демонструють виняткову успішність, жагу до знань та сильне бажання досягти успіху І ЗМІНИТИ СВІТ.

В Американському університеті України для студентів діятимуть два види фінансової допомоги: стипендії (фінансові знижки) та студентські кредити. Стипендії будуть частково перекривати плату за навчання і головним чином базуватимуться на успішності студента. Кредити ж будуть видаватися на основі фінансових потреб.

Аби навчання в AISU було доступним для більшої кількості лірдей, університет надаватиме ряд інституційних стипендій у вигляді знижок на оплату навчання – від 10 до 35% за те чи інше досягнення.

Оскільки AISU- міжнародний університет, громадянам України при вступі буде автоматично надана знижка у розмірі 10% від вартості навчання.

До того ж, як соціально відповідальний університет, AISU надаватиме додаткову знижку ветеранам антитерористичної операції, їхнім дітям, а також особам, переселеним з тимчасово оіупованих районів на сході України і в Криму.

Також право на знижку матимуть студенти, що отримали високий бал на тесті SAT або ACT та TOEFL або IELTS. В залежності від балу передбачена знижка до 30% за академічні тести та до 15% за мовні.

Під час навчання студенти змсокуть отримувати знижки протягом усього року в залежності від свок академічних досягнень (наприклад, найкращої успішності в тій чи іншій наумовій галузі, за нагороди в наукових конкурсах, за наукові винаходи і т.д.). Така знижка сягатиме 25%.

Таким чином, талановиті студенти зможуть не просто дозволити собі навчання в університеті

світового рівня, а й значно зменшити витрати на це, оскільки AUU А в окремих випадках братиме на себе до 90% оплати!

Окрім знижок у будь-якого студента буде можливість скористатися позикою – так званою student loan, надання якої широко практикується в університетах США та Європи. Ці позики матимуть фіксовану та досить низьку ставку і покриватимуть половину вартості навчання. А повертати суму студент буде вже після закінчення університету, влаштувавшись на роботу і заробляючи самостійно.

Важливо розуміти, що університет не зможе фінансово підтримувати усіх без виключення студентів і повністю компенсувати їм вартість навчання. Але таким чином ми будемо стимулювати наших учнів ставати найкращими, щоб вони мали змогу скористатися усіма запропонованими стипендіями і знижками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *