Факультет державного управління

Програми публічного адміністрування

не отримали в Україна широкого поширення. Якість цих програм не відповідає вимогам, що пред’являються до сучасним управлінцям. Ми очікуємо, що дана програма буде затребувана потенційними студентами.

Перші 250 бакалаврів

зможуть вступити на факультет державного управління за спеціальностями «публічне адміністрування», «економіка» і«міжнародні відносини» в 2017 г. 1 400 студентів будуть навчатися на цьому факультеті через п’ять років після відкриття.

Факультет державного управління нечасто зустрічається в українських вузах, а в тих, що його пропонують, якість навчання не відповідає потребам І запитам сучасної політичної сфери України.

Державне управління в Україні як навчальний напрямок є своєрідною радянизацію “публічного адміністрування*, яке віднедавна з’явилося в нашій країні як окрема спеціальність, проте воно також по де іуди не відповідає потребам і запитам сучасної політичної й управлінської сфери України.

Школа державного управління AISU дає можливість здобути якісну освіту за унікальними в Україні програмами з економіки та публічної політики і урядування. Наша бакалаврська програма з економіки відповідатиме американським вимогам до ґрунтовної підготовки з economics, а магістерська програма буде першою в Україні, орієнтованою на бігевіоріальну економіку. Бакалаврська програма з публічної політики матиме завданням навчити студентів не лише розуміти політику на рівні теорії, а й аналізувати її за допомогою сучасних методів і підходів.

Магістерська програма з публічного урядування буде першою в Україні, головним профілем якої буде політичний консалтинг. Всі її студенти за бажанням зможуть обрати додаткову спеціалізацію з американських студій.

Студенти Школи отримають іццивідуальну спеціалізацію за напрямками, що самі оберуть як теми для своїх дипломних проектів і в яких ми допоможемо їм стати фахівцями – через індивідуальну роботу з викладачами, навчання в малих групах, науковий супровід.

У Школі державного управління ми проводитимемо підготовку спеціалістів рівня бакалавр і магістр за такими напрямами.

Бакалавр (BS):

4 Економіка;

1 Публічна політика.

 

Магістр (MS):

і Економіка;

І Публічне урядування.

 

Школа державного управління AISU не лише даватиме своїм студентам ґрунтовні теоретичні знання про політику та економіку, а й навчить їх досліджувати ринок, аналізувати діяльність органів влади, проводити передвиборчі кампанії, обробляти економічну інформацію.