Факультет технологій

На факультеті технологій

будуть наступні навчальні програми: комп’ютерні науки, комп’ютерна та електротехнічна інженерія, механічні, ядерна та радіологічна інженерія, громадянська інженерія та архітектура, а також хімічні технології.

Перші 200 бакалаврів

зможуть вступити на факультет технологій в 2017 г. 1 600 студентів будуть навчатися на цьому факультеті через п’ять років після відкриття.

Факультет технологій

Американського університету України буде факультетом з найрізноманітнішим переліком бакалаврських і магістерських програм.

Школа Інженерії стане флагманом нашого університету – вона відзначатиметься найбільшою кількістю спеціальностей І дисциплін. Основною стратегією Школи є надання студентам всіх теоретичних І практичних навичок, які необхідні для успішного працевлаштування в провідних Інженерних компаніях України І світу. Навчальні програми по кожній зі спеціальностей розробляли кращі професори одного з найвідоміших технічних університетів США – Georgia Institute of Technology в Атланті.

Головною особливістю Школи стануть обладнані згідно останнім науковим досягненням лабораторії та надання широкого практичного досвіду. На базі Університету заплановано створення близько 12 надсучасних лабораторій і комп’ютерних залів з новітньої технікою та програмним забезпеченням. Дотримувати практичний досвід студенти зможуть ще під час навчання безпосередньо на українських підприємствах.

Навчальні програми Школи орієнтовані на інженерні галузі, що швидко розвиваються і користуються великим попитом на ринку праці. Ми готуватимемо спеціалістів рівня бакалавр і магістр за такими напрямами:

Бакалавр (BS):

і Електрична і комп’ютерна інженерія;

4 Комп’ютерні науки; і Механічна Інженерія; і Хімічна інженерія; і Цивільна інженерія;

Магістр (MS):

4 Комп’ютерні науки; і Інформаційні технології;

4 Електрична інженерія;

4 Механічна інженерія; і Хімічна інженерія;

4 Комп’ютерна інженерія;

4 Архітектура.

Для кращих студентів будуть організовані літні практики (internships) по спеціальності у США і Європі.