Факультет Інженерії

Філософія вимог загальної освіти (мінімум 40 академічних залікових одиниць) базується на припущенні, що випускники АІСУ повинні бути готові діяти відповідально, як громадяни в еволюційному демократичному суспільстві, а також володіти широкими навичками та компетенціями, необхідними для критичного вивчення та оцінки соціальних, політичних, економічних та культурних явищ у швидко мінливому світі. Метою компоненту "Загальна освіта" є надання загальних знань та навичок, які дадуть людині можливість приймати обгрунтовані рішення щодо питань, які виходять за рамки вузької області своєї академічної спеціалізації, шляхом розробки справжнього розуміння того, як практики інших дисциплін підходять до важливих суспільних питань.

Після закінчення загальноосвітніх вимог наші студенти мають неймовірну можливість продовжити навчання в одному з університетів США. Отримані в АІСУ залікові одиниці будуть переведені до обраного університету США, а студент починає свою освіту з третього курсу. Відповідно, студент отримує диплом американського бакалавра (бакалавра наук) і може подати заявку на програму MS (магістр наук) в будь-якому університеті США.

Загальна освіта в АІСУ має за мету

  • Випускати студентів, які вміють критично мислити;
  • Підвищити їхнє осмислення наукових цінностей та етики;
  • Навчити їх формулювати свої особисті та соціальні цінності та як ці цінності формуються навколишнім світом;
  • Заохотити їх вивчати індивідуальну та соціальну поведінку;
  • Розвивайте свою здатність ефективно працювати в колективі і співпрацювати з іншими.

Загальна освіта в АІСУ спрямована на розвиток студентів, які цінують технологію, суспільство, мистецтво, науку та їхню взаємодію, а також для підготовки студентів, які використовуватимуть свої таланти, знання та навички, щоб суттєво вплинути на майбутнє як лідери, що протягом усього життя можуть вчитися.

Курси загальної освіти AISU слідують парадигмі ліберальних мистецтв та наук, яка є загальною для університетів США. Важливо, щоб вимоги до загальної освіти були прозорими та зрозумілими для майбутніх американських університетів-партнерів АІСУ та американського агентства з акредитації.

Курси

Система нумерації курсів AISU

Кожен курс включає в себе трибуквену абревіатуру назви навчальної дисципліни, в якій пропонується курс, а потім номер курсу, що містить три цифри.

Перша цифра у тризначному номері курсу вказує на рівень курсу:

0XX = Доуніверситетський курс

1XX = Рівень першокурсників

2XX = Рівень другокурсника

3XX = Молодший рівень

4XX = Старший рівень

5XX = 1-й курс вищої освіти (магістр)

6XX = 2-й курс вищої освіти (магістр)

7XX = 3-й курс вищої освіти (кандидат наук)

Друга цифра у тризначному номері курсу вказує на категорію курсу:

X0X = Звичайне заняття в класі

X1X = Лабораторія

X2X = Підручник / дискусійна група

X3X = Лекція

X4X = Семінар

X5X = Навчання за кордоном

X6X = Стажування/ польова робота

X7X = Спеціальне навчання

X8X = Тези/ Дослідження/ Дисертація

Остання, третя цифра номера курсу, як правило, використовується кожним академічним відділенням для власних потреб у структуруванні навчальних програм. Наприклад, третя цифра може означати курси в різних підгалузях однієї дисципліни, наприклад, HIS 201 Світова історія, HIS 204 Історія сучасної Європи, HIS 207 Історія України, HIS 209 Історія Східної Європи в ХІХ-ХХ століттях - це звичайні курси в класі в рамках дисципліни «Історія», що пропонуються другокурсникам.

Курси, що представляють більш просунуті методи обробки однієї теми/ предмета/ підгалузі, зазвичай мають однакову останню цифру. Наприклад, COM 204 - введення в базу даних (вступний курс), а COM 404 - розробка баз даних (розширений курс).

Курс, який є другою частиною послідовності з двох курсів, зазвичай має число більше, ніж перша частина. Наприклад, BIO 102 необхідно взяти через семестр після BIO 101.