Факультет бізнесу

Програма MBA

відкриється в 2018 р Вона буде користуватися попитом завдяки якісному наповненню, чого так не вистачає Україні, що обумовлює відтік потенційних студентів на навчання за кордон.

Перші 300 бакалаврів

зможуть вступити на факультет бізнесу в 2017 г. 1 800 студентів будуть навчатися на цьому факультеті через п’ять років після відкриття.

Факультет бізнесу

Американського університету України пропонує програму бакалаврату та магістратури в сфері ділового адміністрування. Магістерська програма передбачає як очну форму навчання, так і програму навчання, орієнтовану на управлінців вищої ланки.

У Школі бізнесу будуть програми не лише для студентів-випускників шкіл, але й для вже зрілих професіоналів та практиків, які прагнуть розширити свої знання. Програми Школи створені так, щоб адаптувати навчальний процес до траєкторії побудови кар’єри, обраної студентом. До того ж, Школа бізнесу AISU надає унікальну можливість почати навчання в Україні, а завершити його в США.

Школа розпочне свою діяльність з програми ВВА (Bach­elor of Business Administration) для випускників шкіл наступного року. Але оскільки в українському переліку спеціальностей вищої освіти така спеціалізація відсутня, студенти вступатимуть на три основні спеціальності і отримуватимуть диплом ВВА за напрямами:

  • фінанси;
  • менеджмент;
  • маркетинг.

Випускники, які завершать навчання за програмою у Києві, отримають диплом ВВА AISU з відповідною спеціалізацією. А студенти, що поїдуть до США в один із наших партнерських університетів, отримають спільний диплом *ВВА AISU – Партнер”.

Також у Школі бізнесу передбачені програми для практиків: MBA та ЕМВА.

Програма MBA (Master of Business Administra­tion) за спеціалізацією General Management буде розрахована на лірдей що вже мають практичний досвід у бізнесі та прагнуть до змін у своїй кар’єрі, в тому числі орієнтуючись на міжнародний бізнес.

Програма ЕМВА (Executive Masters of Business Ad­ministration) буде орієнтуватися на топ-менеджмент та власників бізнесу з акцентом на сучасні аспекти лідерства в організації.

Додатково у Школі бізнесу для всіх, хто зацікавле­ний в сучасному управлінні, готується ряд відкритих програм Executive Development, що будуть представлені короткими проблем­ними семінарами, тренінгами, ворк- шопами, тощо що к будуть надавати ві­домі сучасні практики бізнесу, в тому числі з партнерських амери­канських бізнес-шкіл.