Uncategorized

Покоління, що змінює майбутне

Американський університет України прагне виховати нове покоління професіоналів І лідерів, які мають бачення, знання, навички І бажання, щоб збудувати нову демократичну І процвітаючу Україну. Ми зацікавлені у студентах, які демонструють величезний потенціал для отримання академічних знань, громадську активність та лідерство. Творчість, критичне мислення І почуття відповідальності – також серед критеріїв нашого вибору.

Оскільки AISU- це все ж таки український університет, для вступу абітурієнти повинні будуть здавати стандартизований український тест: так зване ЗНО.

Але оскільки освіта в нашому закладі побудована повністю за американською системою, в найближчому майбутньому університет отримуватиме акредитацію США і створюватиме програми навчання, спільні з провідними університетами Америки, наші студенти додатково будуть здавати стандартизовані всесвітні тести: SAT (або

ACT) і TOEFL (або IELTS), — коли закінчать свій перший семестр в AISU. Якщо ж студент вступатиме до нас із уже готовими результатами тестів, це буде лише перевагою.

Звичайно, обов’язковим при вступі до університету буде тест з англійської мови, адже викладання в AISU буде проводитись американськими професорами виключно англійською і для розуміння курсу та програми учню знадобиться певний рівень володіння мовою. Але це зовсім не означає, що абітурієнт з низьким балом за мову і високими балами інших тестів не зможе поступити.

В таких випадках AISU запропонує спеціальний курс English Structure and Grammar, що забезпечить студенту додаткову мовну практику.

Для міжнародних студентів правила прийому будуть дещо інші. Окрім стандартизованих всесвітніх тестів вони писатимуть есе та проходитимуть інтерв’ю, а після здачі англомовного тесту AISU за необхідності також матимуть змогу відвідувати додатковий курс англійської.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *