Uncategorized

Найкращий американський досвід для українського університету

Однією Із головних засад виховання майбутніх спеціалістів є програми, за якими вони навчаються. Ми переконані, що нікого не дивує ситуація, коли студенти сучасного українського вишу навчаються за виданнями 90-х років, хоча Інформація у світі змінюється та оновлюється кожні декілька хвилин. Як спеціаліст зможе створювати сучасний продукт, якщо в університеті його знайомлять з кейсами, застарілими ще 20 років тому?

Американський університет України має кардинально новий підхід до підготовки студентів. Наші навчальні програми розробляють кращі професори найбільших та найвизначніших у своїй сфері університетів Сполучених Штатів. Ці програми не лише базуються на сучасних знаннях та досягненнях, а й задовольняють потреби ринку праці України та покликані в найкоротший строк суттєво скоротити структурне безробіття, що існує в Україні сьогодні.

Для нашого флагману-Школи інженерії-програми готуються досвідченими професорами найбільшого технічного університету США- Georgia Institute of Technology (Georgia Tech). Ці програми включатимуть не лише актуальну теоретичну інформацію, а й широке практичне підґрунтя. В університеті буде відкрито понад 12 найсучасніших лабораторій з новітнім обладнанням. До того ж, ми створимо цілий ряд наукових партнерських програм, завдяки яким студенти зможуть опанувати вже існуючі технології та системи українських компаній.

Такий унікальний для українського сьогодення підхід ми використали в усіх наших школах. Наприклад для Школи комунікацій та медіа програми створюються у Mis­souri School of Journalism, яка багато разів очолювала рейтинг найкращих шкіл журналістики США завдяки своєму унікальному методу підготовки журналістів, який базується на перевазі практики над теорією.

Окрім авторських навчальних програм, Американський університет буде працювати у партнерстві з кращими вузами Сполучених Штатів за програмою обміну. Наші студенти зможуть отримувати подвійні дипломи, навчаючись як в Україні, так і в США, що дозволить їм отримати роботу в будь-якій країні світу.

Ми вже уклали угоди з такими шанованими університетами, як: Chapman University (Каліфорнія), Manhatten Institute of Management (Нью-Йорк) тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *