Без категорії

Сучасні технології як спосіб оптимізації навчання

Важливу роль в нашому університеті гратиме сучасне IT оснащення закладу та оптимізація абсолютно всіх навчальних процесів за допомогою найкращих ІТ-сервІсІв. Наш партнер, компанія Microsoft, вже не перший рік співпрацює з навчальними закладами задля надання їм усіх можливостей для модернізування. Та, на жаль, більшість вишів України працюють за звичною застарілою схемою, яка сповільнює І, скажемо відверто, часом навіть заважає комфортному навчанню студентів І роботі викладачів.

Завдяки угоді між АІЛЛАта корпорацією Microsoft, університет отримав продукти та послуги світового рівня, а деякі з них розроблені спеціально для вищих освітніх закладів.

Всі студенти та викладачі матимуть можливість користуватися найсучаснішим ліцензованим програмним забезпеченням, в тому числі на власних пристроях. Ключові ІТ-сервіси AISU працюватимуть в Дата-центрах Microsoft на хмарній платформі Azure, що забезпечить к стабільність та безперебійність на 100%.

Американський університет України використовуватиме цілу низку сервісів корпоративного рівня, які забезпечать більш комфорту та якісну роботу як університету в цілому, так і ножного студента та викладача окремо. Кожен матиме уніфікований обліковий запис, який буде внесено до закритого каталогу AISU, а отже проблема комунікації між викладачем та студентом буде вирішена повністю. Студенту більше не доведеться шукати на кафедрі контакти необхідного викладача, а викладачу-робити розсипку для окремих учнів. Кожен змссже скористатися реєстром та знайти необхідні дані викладачів, студентів, цілої групи, школи, окремого курсу тощо.

Електронна поштова скринька студента в AISU- не просто e-mail сервіс з інтегрованим каталогом користувачів та ресурсів закладу. Це ще й унікальна можливість безкоштовно отримувати найкращі пропозиції від світових постачальників ІТ-сервісів та програмного забезпечення, онлайн-бібліотекта репозитарієв у США та ЄС

Slype for Business дозволить викладачам провадити online лекцїї, аудіо/відео конференції, а студентам, що не мали змоги її відвідати, не відставати від курсу і продивлятися ці лекції дистанційно. До того ж за допомогою SharePoint та OneDrive студенти матимуть змогу спільної роботи з документами. A OneNote Class Notebook повністю замінить паперові конспекти та стане ідеальним інструментом для генерації ідей та спільної роботи.

Студенти зможуть створювати власні групи, ділитися доіументами, коментарями, створювати та працювати над проектами і отримувати думіу та поради від ментора в режимі реального часу. Для студентів AISU також існуватиме закритий відео-портал з лекціями, де вони матимуть змогу продивлятися як лекції з їхніх спеціальностей, так й інші за бажанням.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *