Про нас

KTD GROUP є міжнародною компанією, історія якої почалася в 1996 році. За 20 років KTD Group вдалося збільшити свій асортимент продукції і відкрити офіси в 15 країнах по всьому світу. Це один з найбільших постачальників побутової техніки різних торгових марок на європейському ринку. Вже понад 20 років, ТМ Saturn користується стабільним попитом у тисяч клієнтів більш ніж в 50 країнах Європи.

Головний акціонер Олександр Громико після активного перенесення виробництва Сатурн з Китаю до Канева (виробництво пральних машин і дрібно побутової техніки) і Черкаси (виробництво холодильників, печей, конвекторів та обігрівачів) зіткнувся з проблемою вищого інженерного кадрового складу. Доводилося використовувати дорогі консалтингові послуги західних і китайських інженерних компаній.

Якраз в цей час у 2015 р Громико познайомився з Георгієм Арвеладзе (екс-міністр економіки Грузії) який розповів про аналогічні проблеми з якими зіткнулася Грузія і після глибокої Реформи Освіти такі видатні діячі як Каха Бендукідзе відкрив перші приватні ВНЗ, які швидко стали найпрестижнішими в Грузії оскільки також використовували Американські програми навчання. Арвеладзе запропонував стати одним з міноритарних акціонерів в новому Американському університеті разом з журналістом Савіком Шустером.

З різних причин включаючи фінансові, політичні та управлінські помилки університет так і не був відкритий в 2016 р.

Однак Громико самостійно зв’язався з керівництвом університету Georgia Tech Atlanta і підписав новий контракт з яким Американська сторона надала найостанніші методики і повну програму навчання за вищевказаними спеціальностями. Крім того деякі Американські викладачі переїжджають працювати в Україну, а найвідоміші в світі професори такі як: Джіджі Вонг, Франц Іосіф Шорк, Раймонд П. Віто, Олеся Фрідман, Джорж Ф. Райлі, Девід Фрост, Яна Ратман, Кеннет Уолкер будуть читати лекції по скайпу.

Сучасна інженерія це далеко не Радянський інженер з 300-руб зарплати. Випускники провідного в світі інженерно-технологічного Американського університету Georgia Tech Atlanta (навчання в якому коштує від 50 тис $ на рік), програму навчання яку за підписаним партнерським договором використовує наш університет швидко знаходять роботу не тільки в США, але і в Європі, Азії та на Близькому сході з зарплатою від 60 до 800 тис $ в рік.

У Києві та Одесі вперше в історії України стала доступна якісна освіта за найсучаснішими та затребуваним у світі високооплачуваними спеціальностями англійською мовою які повністю відповідають програмі Georgia Tech Atlanta. Вам буде також доступна опція яка не надається жодним ВНЗ в Україні це можливість після двох років навчання в нас перейти відразу на третій курс Американського університету.

Маючи своїх власних дітей, Олександр Громико зіткнувся з проблемою отримання в Україні  якісної середньої освіти. Більшість українських шкіл викладають за старими Радянським методикам і випускникам шкіл вкрай складно вступити навіть в Польський інститут і тим більше в престижний Британський або Американський інститут.

Наша Американська школа вже підписала повну програму навчання. Всі викладачі нашої школи пройшли атестацію і повністю відповідають необхідним вимогам. Головна перевага наших шкіл крім якісної сучасної західної Освіти – це легкість вступу в західні, Британські та Американські ВНЗ оскільки з більшістю з них підписані договори при яких студенти склали іспити в школах Києва (Одеси) приймають без іспитів.

При школі та університеті як в Києві, так і Одесі неподалік є кампус де іногороднім дітям (від 12 років) і студентам надаються комфортні умови проживання за 2 людей в кімнаті з наглядом з боку наших співробітників.